راهنمای دانلود فایل ها ( آموزش تصویری برای دسکتاپ یا موبایل )
How to Download from Electera ( Desktop or Mobile )
نکته:
هدف اصلی این سایت شناساندن موسیقی زیبای الکترونیک به علاقه مندان است تا نشان دهد تلفیق تکنولوژی و علوم کامپیوتر و الکترونیک چگونه میتواند وارد یک چشمه از هنر مانند موسیقی شود به آن جهت دهد و باعث خلق صداهایی نو و ماندگار شود. همچنین باید دانست که این سایت از قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران پیروی میکند.
توجه:
 تنها راه تامین هزینه نگهداری فایل ها و رسیدگی به سایت همین چند ثانیه تبلیغ قبل از دانلود است، اگر از مطالب راضی هستید یا آن را به هر نحو مفید می‌دانید برای حمایت می‌توانید پست ها را لایک کنید یا به اشتراک بگذارید و عضو کانال تلگرام الکترا شوید ممنون.
- راهنمای دانلود فایل ها بصورت توضیح ساده و متنی:
دانلود از الکترا رایگان و بسیار ساده است، در حال حاضر دو نوع لینک دانلود وجود دارد، لینک اول از سرور آلمان یا فرانسه (با ف یلترشکن) و لینک کمکی از سرور ایران (بدون ف یلترشکن) است، در پایین پست مورد نظر روی یکی از دکمه های بنفش رنگ "لینک دانلود" یا "کمکی" کلیک کنید، تبلیغ چند ثانیه ای را رد کرده و فایل را دانلود کنید. برای این کار ابتدا صبر کنید صفحه جدید بارگذاری شود سپس روی دکمه من ربات نیستم "I'm Not a Robot" یا من انسان هستم "I'm a Human" بزنید و با پایان شمارشگر 3 ثانیه ای روی دکمه دریافت لینک "Get Link" بزنید تا دانلود بصورت مستقیم آغاز شود. لینک کمکی نیز تقریبا به همین ترتیب است ولی زمان شمارشگر آن مقداری بیشتر است، در ابتدا روی قسمتی که به فارسی نوشته: "برای ادامه اینجا کلیک کنید" بزنید صبر کنید شمارشگر تمام شود سپس روی دکمه "رد تبلیغ و مشاهده لینک" بزنید. همچنین در آینده فایل ها با استفاده از کانال تلگرام و ربات نیز قابل دریافت خواهند بود.
...

چهار کشور پیشتاز در موسیقی الکترونیک

نویسنده:
بازدید:
20
تاریخ:
شماره:
300

چهار کشور پیشتاز در موسیقی الکترونیکامروز که اثر و رد موسیقی الکترونیک تقریبا در هر جایی وجود دارد از فیلم، سریال، بازی تا آهنگ های گوشی یا حتی زنگ های هشدار، سنسورها و... اما چند کشور هستند که این موسیقی در آنجا بیشتر شنیده میشود. اولین ایالات متحده سپس آلمان، بریتانیای کبیر یا انگلستان و بعد هلند است که قوانین و زیرساخت مناسب و طرفداران زیاد از جمله دلایل آن است.

👈 همچنین شما میتوانید آثار هنرمندان و آهنگسازان را بر اساس کشور محل تولد جستجو کنید:
✅ هنرمندان موسیقی الکترونیک اهل آمریکا 🇺🇸 (لینک)
✅ هنرمندان موزیک الکترونیک اهل آلمان 🇩🇪 (لینک)
✅ هنرمندان موسیقی الکترونیک اهل انگلستان 🇬🇧 (لینک)
✅ هنرمندان موسیقی الکترونیک اهل هلند 🇳🇱 (لینک)
و.. کشورهای بیشتر که اینجا لیست شدند.

پست های مشابه
بالا